Türkiye'de iş dünyasının sürekli olarak yaşadığı sorunlardan yola çıkılarak, üreticiden tüketiciye kadar olan süreçte ihtiyaç duyulan bilgiler ışığında tüm sektörel faaliyetlerin kapsamlı bir araştırması yapılmıştır. Uzun araştırmalardan sonra Ar-Ge çalışmalarıyla kullanılabilir hale getirildi. İş geliştirme kapsamında değerlendirilecek olan bu bilgiler işletmelerin zamandan tasarruf etmesini sağlayacaktır. Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte işletmelerin de bu gelişim ve değişime ayak uydurmasının bir zorunluluk olduğu bilinmektedir. Öte yandan web sitelerinin içerik pazarlaması önemli olduğu için on yüz bin medya sitesi araç olarak kullanılabilmektedir. Web sitesi geliştirme aşamasında ihtiyaç duyulabilecek bilgiler ve binlerce değer yaratan önemli kriterler Ar-Ge çalışmaları sırasında elde edilmiştir. Bu kriterlerin kademeli olarak kullanılması ve geliştirme sırasında kriter olarak on, yüz, bin sırasını dikkate alması gerekecektir. Bu sıralama zorunlu olduğu için projemizin adını on, yüz, bin olarak kullanma gereği duyduk.

Web sitemiz işletmeler, web tasarımcıları ve ajanslar ile her türlü işbirliğine önem vermektedir. Sektör, meslek ve lokasyon odaklı gelişim ihtiyacı olan firmalara gerekli desteği sağlar. Web sitesinde ticari bir sayfa oluşturarak hedef kitleye ulaşabilir ya da blog ortamında yazılar yazarak içerik pazarlaması yapılabilir. On yüz bin medya platformu Türkçe dışında kullanıcı ve içerik kabul etmemektedir. Ülke genelinde sadece şahısların ve işletmelerin kullanabilmesi için hazırlıklar yapıldı. Mükemmel bağlantılar elde etmek için organik gönderiler, işletmenizi veya web sitenizi besleyecektir. İçerik dağıtımı, web sitesini beslemek için son derece önemlidir.

Türkiye'de iş dünyasının durumunu, sorunlarını ve bunlara nasıl kalıcı çözümler üretebileceğimizi çok iyi biliyoruz. Bireysel ve kurumsal konseptin yanı sıra iş geliştirme kapsamında milyonlarca bilgiyi iş dünyamızla paylaşmaya hazırlanıyoruz. Bizimle işbirliği yaparak işletmenizin değerini artırabilirsiniz. Attığımız her adımın sorumluluğunu bilir, etik kurallara uygun adımlar atarak iş ahlakına önem veririz. Kısacası dürüstlük ilkesinin merkezine insanı koyarak sosyal, kültürel ve sektörel birikim anlayışını benimsiyoruz. Gelecek nesillere ışık tutmak için eğitim bilgilerini geniş bir bakış açısıyla paylaşmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ülkemizin manevi değerleri ile milli birlik, beraberlik ve dayanışmayı ön planda tutarak tüm insani değerlerin korunmasına önem veririz.

Umarız sitemizi beğenir ve kullanmaya başlarsınız. On yüz bin kulübüne hoş geldiniz.