Türkiye'de iş dünyasının sürekli yaşadığı hata ve sorunlardan yola çıkılarak, üreticiden tüketiciye kadar olan süreçte ihtiyaç duyulan bilgiler ışığında tüm sektörel faaliyetlerin kapsamlı bir araştırması yapılmıştır. Yapılan incelemelerin ardından Ar-Ge çalışmalarıyla kullanılabilir hale getirildi. İş geliştirme kapsamında değerlendirilecek olan bu bilgiler işletmelerin zamandan tasarruf etmesini sağlayacaktır. Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte işletmelerin de bu gelişim ve değişime ayak uydurması bir zorunluluktur.

Neden On yüz bin?

Araç olarak Onyuzbin.com web sitesi kullanılacaktır. Ar-Ge çalışmaları sırasında binlerce değer yaratan önemli kriterler elde edildi. Bu kriterlerin kademeli olarak kullanılması ve geliştirme sırasında on, yüz, bin sıralamasını dikkate alması gerekecektir. Bu sıralama zorunlu olduğu için projemizin adını on, yüz, bin olarak kullanma gereği duyduk.

On, yüz, bin bir gelişme kavramıdır. Bu kriterler ve kavramlar 11 yıllık araştırma sonucunda bir araya getirildi. Uzmanlık alanımızdaki toplam süreç 41 yıllık bir zaman diliminden oluşmaktadır.

Güncelleme: 07/12/2021