Sosyal medya kullanıcısının, kendi ürettiği içeriği yayınladığı ve paylaştığı online bir ağdır. Sosyal #medya, birçok kişi ve kurum tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Bu sayede hızlı erişim kolaylaşmakta kullanıcılar içerikleri, makaleleri, haberleri, düşünceleri, günlük yaşanan olayları, fotoğrafları sosyal medya aracılığı ile görebilmekte ve görüşlerini paylaşabilmektedir.

Günümüz insanının sıkça dillendirdiği sosyal medyayı en kısa şekilde tanımlamak gerekirse akla gelen ilk kavram ‘paylaşmak’ olacaktır.

#sosyalmedya #sosyalpazarlama #reklam #pazarlama

https://www.onyuzbin.com/pages/sosyalmedya
Sosyal medya kullanıcısının, kendi ürettiği içeriği yayınladığı ve paylaştığı online bir ağdır. Sosyal #medya, birçok kişi ve kurum tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Bu sayede hızlı erişim kolaylaşmakta kullanıcılar içerikleri, makaleleri, haberleri, düşünceleri, günlük yaşanan olayları, fotoğrafları sosyal medya aracılığı ile görebilmekte ve görüşlerini paylaşabilmektedir. Günümüz insanının sıkça dillendirdiği sosyal medyayı en kısa şekilde tanımlamak gerekirse akla gelen ilk kavram ‘paylaşmak’ olacaktır. #sosyalmedya #sosyalpazarlama #reklam #pazarlama https://www.onyuzbin.com/pages/sosyalmedya
1
0 Yorum 0 Paylaşım
Bilgilendirme
Üye bilgilerini tamamlayan gerçek kişiler mavi tik almak için talepte bulunabilir. Bunun için hesap ayarlarından doğrulama talebi yapılmalıdır.